GALÉRIA

tu nájdete viac detailov a príkladov z oblastí, v ktorých pomáhame

PREHĽAD VIZUÁLNYCH SYSTÉMOV

           ponúkame rôzne riešenia pre vyhodnocovanie obrazu, ktoré sú nezávislé od konkrétneho HW riešenia alebo výrobcu kamier. Aby sme znížili náklady na minimum, vieme poskytnúť riešenia, kktoré používajú štandardnú USB kameru, GoPro ale aj priemyselné kamery s USB3/GigE rozhraním. Máte už existujúce zariadenie a má HDMI výstup? Máme na spracovanie takéhoto obrazového signálu riešenie a vieme ho tiež vyhodnotiť. 

Malé zariadenie, ktoré dokáže vyriešiť väčšinu vašich štandardných úloh a nestojí pritom majetok, sme vytvorili vo forme smart kamery v kompaktnej forme, v kovovom prevedení. Je to zariadenie VŠETKO-V-JEDNOM a jediné, čo musíte, je nasmerovať kameru na scénu, ktorú potrebujete analyzovať. Užívateľské rozhranie je vybudované ako webová stránka, takže jednoducho pripojte Ethernet kábel na jeho konfiguráciu. Voláme ju QiCHECK 2 COMPACT Lite a nájdete ju aj na našom e-shope.

Aj keď je pomenovaná Lite, má veľa možností, ktoré sa ľahko konfigurujú. 

 Ďalšie z výkonnejších riešení zahŕňa asistenčné zariadenie na vizuálnu kontrolu vo forme kompaktného boxu pre kontrolu vášho produktu ako napr. DPS a ostatných podobných výrobkov, kde každý detail v rozsahoch desatín mm je veľmi dôležitý. Pomáha kontrolovať manuálne alebo poloautomatické operácie, ako napríklad správnosť ručného spájkovania, proces lepenia, prítomnosť skrutiek, konektorov a podobných objektov, aby ste dosiahli kontrolovaný a konštantný výstup kvality výroby, aj keď sú vaši operátori unavení. Zabezpečte kontrolu nad svojou výrobou pomocou takéhoto šikovného asistenta.

Ak máte vysoké požiadavky na rýchlosť spracovania, veľké výrobky alebo kontrolu výrobkov na dopravníkovom páse, máme pre vás konfigurovateľný výkonný systém, ktorý používa podobné princípy ako ostatné naše produkty a stále je jednoduchý na použitie.

Obsluha a nastavenie nášho vizuálneho systému, je založená na webovom prehliadači, takže potrebujete iba tablet alebo notebook na jeho nastavenie. Navyše, ponúkame aj mesačný alebo ročný SMART subscription - technickú podporu kde všetky výsledky dát sú spracovávané v CLOUD servise a publikované ako "velín" obrazovka pre výrobného manažera. Navyše tým získavate aj hotline podporu. Nemusíte mať teda špecialistu alebo inžiniera na vision systém. My sa o to postaráme.

Máme tiež špeciálnu ponuku pre školy - Edukačný demo kufor v robustnom prevedení so stojanom, všetkými káblami a napájaním a to vo výhodnej - sponzorovanej cene! Ste pripravení na prezentáciu Priemyslu 4.0 vašim študentom?

Toto môže byť váš prvý krok ku šikovnej automatizácii. Skontaktujte nás a zistite viac.

KONZULTAČNÉ SLUŽBY

Ak chcete implementovať automatizáciu, ale nie ste si istý, ako na to, prípadne, či sa vám oplatí, môžeme vám pomôcť pri rozhodovaní. Automatizácia nemusí byť v prvom kroku veľká. Začnite s jednoduchými malými zariadeniami a pridajte ďalšie, ak vám to dáva zmysel pri vašom type výroby.  

AicobotiX sa sústredí na malé a stredné podniky a rozumieme vašim finančným obmedzeniam. Predtým ako investujete, určite chcete vedieť, aký to bude mať celkový dopad na vašu výrobu.

S takmer 20. rokmi expertízy v priemyselnej automatizácii vrátane automobilového, potravinárskeho, elektrotechnického priemyslu a implementačným, výrobným inžinieringom, sme tu aby sme vám poskytli kombináciu najrelevantnejších informácii, ktoré súvisia s vašim projektom. Navyše sa sústreďujeme na aktuálne trendy v automatizácii a máme preto jasnú predstavu o možnostiach, ktoré súčasný trh poskytuje.

Ak chcete začať s inteligentným riešením, ale s vynaložením minimálnej námahy, prípadne pôjdete odvážne do robotiky, budeme vašou pravou rukou pri výbere.

Pozrite sa na niekoľko príkladov z praxe. Aký je ten váš projekt??

INTEGRÁCIA ROBOTOV A COBOTOV

Naše riešenie vieme integrovať do rôznych robotov. Okrem kontroly pozície,ponúkame kontrolu kvality, prítomnosti a kompletnosti aj zložitých výrobkov. S jednoduchým spôsobom nasadenia, budete schopní integrovať smart automatizáciu s minimálnym úsilím.

SLUŽBY PRE PROTOTYPY

Napriek tomu, že sa sústredíme najmä na oblasť vizuálnych systémov, smart automatizácie a robotiky, robíme aj zaujímavé postranné projekty, ako napríklad vývoj prototypov, prípravkov a nové produkty. Máme vlastnú 3D tlač pre plastové diely do rozmeru 300x300x300mm, vieme zabezpečiť drobnú CNC výrobu a výrobu malých robotických riešení. CAD/CAE/CAM kapacity. ďalšou možnosťou je vývoj softvéru. Kontaktujte nás v prípade, že pracujete na podobnom projekte.

 

sk_SKSlovenčina